KONST / Litografier / Färglitografi 14367132
nr 1436 7132
Färglitografi
Reutersvärd. Signerad, numrerad 173/200. Färglitografi. Bladets mått: 20x26, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:57:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)